O Tysi i Planecie


Na Szydełkowej Planecie żyje wiele szydełkowych stworzeń i rośnie mnóstwo szydełkowych roślin. Wśród nich przechadza się skędzierzawione czupiradło, dzierżąc w ręku szydełko. Oczywiście obowiązkowo w drugiej łapce tkwi obłoczek. Tak właśnie prezentuje się Tysia, która niestety nie jest prawdziwym koliberkiem. Nie ma skrzydełek i nie spija nektaru z kwiatów. Właściwie przeważnie skacze po chmurach.
Czasem też przeniesie się na Tiliaxis czyli swoją ukochaną Planetę Lipy w Proszku (oczywiście ukochaną na równi z Szydełkową, żeby żadna nie była poszkodowana).  Tiliaxis nie ma swojego bloga, ale po części będzie można ją poznać tutaj.
A tak właściwie to jestem Agata i mam 27 lat. Jestem trochę takim dzieckiem, lubię cieszyć się drobnymi rzeczami. Kocham przyrodę, rośliny i zwierzęta. Lubię czytać i rysować, robię na szydełku, ale ten blog to też miejsce dla różnych innych cosiów. Nie tylko moich, bo w otoczeniu mam osoby, które też potrafią robić różne fajne rzeczy.
Zapraszam wszystkich wędrowców do rozgoszczenia się. Niech szydełko będzie z wami!

6 komentarzy:

 1. Pięknie piszesz trzymam za Ciebie kciuki !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojej dziękuję :). W takim razie zapraszam do odwiedzania bloga w miarę możliwości :).

   Usuń
 2. Wszedłem na tego bloga przypadkowo , szukałem informacji o szydełkowaniu dla młodszej siostry i (czuję się trochę zawstydzony, mówiąc to jako chłopak), ale przesiedziałem trochę czasu przeglądając Twojego bloga. Urzekła mnie Twoja kreatywność! Nawet przeczytałem opowiadanie o Franciszku i Hieronimie. Chciałbym, żeby moja mama opowiadała mi lub chociaż czytała takie bajki w dzieciństwie! Dzięki ludziom takim jak Ty czuję, że jestem choć trochę bliżej nieba, dlatego bujaj w obłokach jak najwięcej, bo taka bogata wyobraźnia jest godna podziwu :)

  Pozdrawiam z szarych ziemskich odmętów
  ~Mike~

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! To bardzo miły komentarz :). Cieszę się, że podoba Ci się to co robię, tym bardziej, jeśli znalazłeś tego bloga przypadkowo. Mam nadzieję, że Ty lub Twoja siostra jeszcze tutaj zawitacie :).

   Usuń
 3. Witaj Tysiu :)
  jesteś niesamowicie kreatywną osobą :) Twój blog jest niezwykle przytulaśnym miejscem :)
  Twoje Cosie to nie tylko rzeczy, efekty Twojej pracy.. Niezwykłe jest to, że wszystko ma swoją historię, którą Ty cudownie przedstawiasz.. Dodaje Twój blog jako jeden z ulubionych!
  Super Tysia :)
  pozdrawiam Cię serdecznie :)
  anulecwik85 buziaki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Bardzo bardzo się cieszę! Takie komentarze powodują, że dostaję skrzydełek :D.

   Usuń

Pam pam pam!
Dziękuję prześlicznie wszystkim przybyszom, którzy zostawili komentarz na Szydełkowej Planecie. Niech włóczka was prowadzi, niczym nić Ariadny ;)